درباره کلینیک

کلینیک فیزیوتراپی رز در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد، با بهره گیری از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی تجربه چندین ساله خود را در جهت بهبود آسیب های عضلانی، اسکلتی و مفصلی داشته و فیزیوتراپی کلینیک رز یکی از بهترین کلینیک های فیزیوتراپی در شیراز در راستای توسعه درمان های غیر جراحی در حوزه آسیب های ارتوپدی با هدف کاهش نرخ آسیب جامعه اقدام به ارائه خدمات شامل درمان کمر درد، گردن درد، زانو درد و آسیب های ناحیه دست، مچ دست، پا و مچ پا و سایر درمان های مربوط به آسیب های اسکلتی و عضلانی با استفاده از روش‌های تخصصی فیزیوتراپی از جمله تکارتراپی، شاک ویو تراپی، لیزر درمانی، ماساژ درمانی، مگنت درمانی (مغناطیس درمانی) و بسیاری از روش های کاربردی و تاثیر گذار دیگر با توجه به آسیب مراجعه کنندگان و تشخیص، تدوین  می کند و با بکارگیری تجهیزات الکتروتراپی بروز و خدمات ارتباط با مراجعین می نماید. کلینیک رز با درمان دستی (منوال تراپی پیشرفته)، درمان با بازده بالا و هزینه بصرفه برای درمانی کامل در محیطی آرام، شاداب ،دوستانه و منظم را برای مراجعین خود فراهم می سازد. ارائه خدمات با استفاده از جدیدترین روش های تشخیصی و درمانی و مدرن ترین تجهیزات پزشکی در سطح استاندارد های بین المللی همگام با مراکز مشهور و معتبر در آمریکا و اروپا میباشد ،.
کلینیک فیزیوتراپی رز با دارا بودن فضا و تجهیزات مناسب و پرسنل با تجربه و متخصص آماده پذیرش بیماران مختلفی است که نیازمند دسترسی به خدمات فیزیوتراپی در سطح مطلوب هستند.
خدمات ما
ارزیابی دقیق و پیدا کردن ریشه مشکلات حرکتی و درد شما و قید آن در پرونده،
درمان تخصصی بر اساس ارزیابی اولیه،
از نزدیک پیشرفت های شما را مد نظر قرار داده و در صورت نیاز در مسیر درمان ها، برای رسیدن به اهداف درمانی، تغییرات لازمه را اعمال می نماییم.
آموزش بیماران: برای بدست آوردن نتیجه درمانی مطلوب
موقعیت مکانی و پارکینگ مناسب:
تکنیک ها و تجهیزات فیزیوتراپی پیشرفته.

بیمه و شرایط پرداخت:
. ما با طیف وسیعی از شرکت های ارائه دهنده بیمه کار می کنیم تا به پوشش هزینه های درمان شما کمک کنیم

درباره فیزیوتراپیست رزا قنبرپور

فیزیوتراپیست رزا قنبرپورهستم .رتبه برتر کنکور سراسری سال ۱۳76در رشته فیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی شیرازپذیرفته شدم. عضو سازمان نظام پزشکی و انجمن فیزیوتراپی ایران می باشم. اکنون با بیش از ۲۳ سال تجربه کاری و درمان تخصصی،  در زمینه های جدیدترین درمانهای غیرجراحی درد ستون فقرات، دیسک ، سیاتیک و مفاصل،  ستون فقرات در بیرون زدگی دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی ،طب سوزنی جهت دردهای مفصلی اسکلتی و عضلانی ، و جدیدترین روش های درمان آرتروز زانو، شانه و مچ پا وتنگی کانال نخاعی، درمان پوکی استخوان، درمان خار پاشنه و درد دنبالچه با روش های نوین، تشخیص و درمان گزگز، خواب رفتگی و بی حسی دست و پاها، انواع سردرها،بیماری‌های نورولوژی و سیستم اسکلتی عضلانی،مشکلات کف لگن ،انواع بی اختیاری ورزش درمانی ،تکنیک‌های به روز درمان‌های دستی در خدمت شما عزیزان می‌باشم.
 
 
 

لیزر تراپی

الکتروتراپی

الکترواکوپانکچر

مگنت تراپی

تکار تراپی

ورزش درمانی

تناسب اندام

تمرین درمانی

خدمات ما

کادر کلینیک رز